tershine Purify - Bil sjampo 500 ml
På lager,
Ekskl. mva
Ekskl. mva
- Ekstremt høyt blandeforhold 1:2000 (ca 100 vask)
- Meget effektivt
- Fungerer på alle typer overflater
- Gir et tykt skum
- Fungerer i Foam Lance
- Fri for PFAS og VOC
- Enkel å bruke
- Gir en høyglanset overflate
- Minimerer forekomsten av vaskestriper
Kjøp også til
Ekskl. mva
Ekskl. mva
Ekskl. mva
Sikkerhetsdatablad
Fare
- Gir alvorlig øyeskade.
Produktbeskrivelse
Rens er en høyeffektiv sjampo spesielt formulert for å løfte smuss og partikler fra lakken i ett drag. Minimerer utseendet på vaskeskriper eller skade på eksisterende lakkdeksel, og etterlater en høyglanset overflate.
Ekstremt litt over sjampo med blandingsforhold på 1:1900 (ish), dvs. en kork er vanligvis mer enn godt nok. Rens inneholder ikke SLS (natriumlaurylsulfat) som skummiddel. SLS produseres ofte ved å tilsette lut og i tillegg til å være et sterkt løsemiddel, er svært irriterende for huden og tørker ut og kan forårsake allergier, det er en miljøbelastning som naturen har svært vanskelig for å bryte ned. Rens inneholder i stedet andre såkalte skummidler for å få en tykk og nydelig skum som skaper en tid mellom lakk og vaskehansken, tydeligvis fungerer utmerket i Foam Lance!
Tershine har valgt å ikke ha noen voks i denne sjampoen, Rens fungerer i stedet for å øke den eksisterende beskyttelsen, etterlater en utrolig fin glans, glans og rengjøring av lakk i dybden. Ønsker man enda mer glans og løft, er det Purify S som gjelder, men tror ikke man blir skuffet over øya i denne heller. Nå oppdatert i V2, lavere viskositet, men likevel samme blandingsforhold (lettere renne ut av flasken) samt bare mer av alt.
Veldig enkelt å bruke
- Bland en bøtte med 20 liter vann
- Hell i en dash og aktivere skum med høytrykksdysen
åpenbart går bra med vanlig trykk også. Inneholder ingen høyfluoriserende stoffer!
Se videoen nedenfor for bruk med en Foam Lance.