Hagmans - Plast primer 400 ml
Rabattkoden din blir automatisk brukt når du handler for 399 NOK eller mer
Ikke på lager
Priser spesifisert med moms
På mekster.no er alle priser spesifisert inkludert norsk moms
Toll
Alle varer som selges på mekster.no selges via Mekster Norge (organisasjonsnummer: 919 132 981), derfor blir det ingen tollavgift for deg som sluttkunde.
- Øker vedheftningen ved sparkling og lakkering av harde eller halvharde gips
- Inneholder små mengder sølvpigment for ekstra effekt
- Gjennomsiktig grunning
- For beste resultat, sørg for at overflatene er godt rengjort før bruk
- Overflater som skal sparkles bør tørrslipes med 180-240 korn, mens overflater som skal lakkeres bør våtslipes med 600 korn før påføring av plastgrunningen
- Rist boksen godt før bruk
- Spray tynnt 2-3 ganger med en avstand på ca. 25 cm for best dekning
Sikkerhetsdatablad
Fare
- Ekstremt brannfarlig aerosol.
- Beholder under trykk: Kan eksplodere ved oppvarming.
- Kan være dødelig ved svelging om det kommer ned i luftveiene.
- Irriterer huden.
- Gir alvorlig øyeirritasjon.
EUH211, Advarsel! Farlige respirable dråper kan dannes ved sprøyting. Sprøytetåke må ikke innåndes.
Produktbeskrivelse
Plastprimet for økt vedheft ved avstand og lakkering av hard eller halvhard plast. Primeren er gjennomsiktig men inneholder små mengder av ailver pigment. Før du bruker dette produktet, må du kontrollere at overflatene er godt rengjort. Overflater som skal kitt, er tørrslipt med 180-240 korn og overflatene som skal lakkes, er våtskåret med 600 korn før påføring av plastprimeren. Husk å skafte krukken godt før bruk og spray tynt 2-3 ganger med en avstand på ca 25 cm.